Переваги косарок Spider

Переваги косилок Spider

Продуктивність

Косарки SPIDER забезпечують високу продуктивність, особливо на важкодоступній місцевості, де Spider ILD02 або SPIDER 2SGS можуть замінити до 15 робочих з професійними мотокосами або 1 трактор з маніпуляторної косаркою. Запатентована система ходу дозволяє робити кожне рух продуктивним і виключає втрату часу, викликану поворотом косарки, її позиціонуванням на кожен наступний ряд трави трави або кошением навколо перешкод.

Дистанційне керування

Ергономічний пульт дистанційного керування гарантує максимальну безпеку і комфорт при роботі на схилах або в будь-яких інших небезпечних умовах. Оператор може залишатися на безпечній відстані і уникнути ризики отримання травм.

Робота на схилах

Легка конструкція і унікальна система приводу дозволяють косарок Spider працювати на крутих схилах до 40 градусів, а з вбудованою гідравлічної лебідкою - до 55 градусів.

Унікальне система управління

Запатентована система ходу і маневрування "Танцюючий крок" в поєднанні з постійним повним приводом на всі 4 колеса забезпечують фантастичну маневреність косарки на будь-яких поверхнях, відмінну здатність переміщатися по схилах і дбайливе вплив на траву навіть на мокрій або м'якій поверхні.

Якість стрижки

Газонокосарки Spider оснащені мульчирующими косильными деками. Трава подрібнюється на дрібні шматочки, які потім удобрюють газон. Висока якість стрижки дозволяє використовувати газонокосарки SPIDER в парках і садах, але такі косильні деки також можна використовувати для інтенсивного скошування грубої трави.

Безпека

Ви навряд чи зможете знайти більш безпечну косарку на ринку. Пульт дистанційного керування дозволяє оператору триматися подалі від робочої зони газонокосарки, далеко від шуму і вібрацій. Безпека може бути підвищено з допомогою гідравлічної лебідки, яка стабілізує машину на крутих схилах. Косарки Spider працюють безпечно в найважчих умовах.

Універсальність

Косарки SPIDER є винятковим обладнанням, так як їх можна використовувати для скошування тонкої і короткої парковій трави, а також для густих заростей бур'яну та чагарнику - все в одному пристрої! Вони можуть працювати на рівних ділянках або на найкрутіших схилах. Одна косарка SPIDER може замінити кілька спеціалізованих косарок.

Чеський продукт

Косарки Spider розроблено, запатентовано і виробляються компанією DVOŘÁK - svahove sekacky s.r.o., розташованої в містечку Гавлічкув Брод на власному виробництві.

Легке транспортування

Для перевезення косарок SPIDER розроблений спеціальний причіп. Він оснащений висувними в'їзними рампами і системою фіксації косарки на одному місці.

Екологічність

Повний привід і невелика власна вага роблять газонокосарки SPIDER дбайливими до трав'яного покриття і протидіють ерозії на схилах. Низька витрата палива забезпечує низькі викиди. Крім того, косарки SPIDER можуть працювати з біорозкладними рідинами, які часто потрібні при обслуговуванні екологічно чутливих зон, таких як греблі, береги і водосховища.

Відкрийте для себе переваги spider

Незалежно від вашого роду діяльності, будь то догляд за сімейним садом або професійне обслуговування великих площ, ви можете вибрати найкращу модель для власних потреб.

Порівняння моделей
Modely