Spider ILD02

НАЙПОТУЖНІША КОСАРКА SPIDER

Екстремальні схили, важкодоступні і небезпечні ділянки, акуратні паркові газони, великі за площею газони - SPIDER ILD02 легко впорається з усім цим. Запатентована система ходу разом з унікальною системою мульчування завжди забезпечують ідеальну стрижку. Якщо ви шукаєте професійну косарку для складного ландшафту, ви тільки що її знайшли.

Продуктивність

1x = 15x = 1x
SPIDER ILD02 здатна замінити до 15 працівників з професійними мотокосами або одиницю великої важкої техніки, при цьому експлуатаційні витрати будуть набагато нижче.
Через відсутність фізичного навантаження щоденна продуктивність набагато вище в порівнянні з ручним косарками, оскільки не робляться вимушені перерви в роботі.
Produktivita

Якість різання

унікальний ріжучий пристрій забезпечує високоякісне мульчування, завдяки якій немає необхідності в зборі трави. Зрізана трава рівномірно розподіляється серед коренів і служить цінним джерелом поживних речовин для її подальшого зростання.

SPIDER ILD02 оснащений ріжучим механізмом з чотирма ножами, який забезпечує ідеальну стрижку і ретельне мульчування. Ножі виготовлені зі спеціальних сплавів, які гарантують міцність і достатню гнучкість в разі удару об несподівана нерухома перешкода.

На додаток до стандартних класичних ножів, ми також пропонуємо опціональні вигнуті ножі, які ви особливо оціните, якщо часто косите парки і сади.

Kvalita zástřihu

Універсальність

Косарка SPIDER ILD02 може використовуватися як для якісної короткої стрижки трави і паркових газонів, так і для косіння грубих і небезпечних ландшафтів і дуже крутих схилів! З допомогою однієї машини ви можете косити різні поверхні без необхідності в спеціалізованій техніці.

у зимові місяці ви гідно оціните опціональний снігоприбиральний відвал, який легко прибирає сніговий покрив до 30 см.

Застосування косарок Spider
Univerzální použití

Безпека перш за все

Ви навряд чи зможете знайти більш безпечну косарку на ринку. Пульт дистанційного керування дозволяє оператору перебувати подалі від робочої зони косарки, подалі від шуму і вібрацій. Додаткову безпеку забезпечує гідравлічна лебідка, яка утримує машину на дуже крутих схилах. SPIDER ILD02 працює безпечно в найважчих умовах.

<strong>Bezpečnost </strong>na prvním místě

Параметри

двигун

Kawasaki FS691V - 21 к. с.

Габаритні розміри (Ш × Д × В)

164 × 143 × 92 cm

Ширина стрижки

123 см

Швидкість

0 - 8 км/год

висота стрижки

9 - 14 см/7 - 12 см

Вага

387 кг

Основна інформація

Характеристики

Привід

Чотирициліндровий двигун Kawasaki забезпечує оптимальну продуктивність і максимальний термін окупності навіть в найскладніших умовах завдяки двоелементному повітряному фільтру і потужній мастильній системі.

Продуктивність 15,4 кВт (21 л.с.)/3600 об / мин
Масляний бак 2.0 л
Кількість циліндрів 2
Обсяг 726 см³
Spider ILD02

Дистанційне керування

Пульт дистанційного керування забезпечує комфорт, безпеку і точне управління. Дальність дії пульта дистанційного керування становить 100 м.

За допомогою пульта дистанційного керування ви можете легко керувати функціями:

  • запуск і зупинка двигуна
  • налаштування режиму швидкості (черепаха / кролик)
  • включення і виключення ножів
  • регулювання висоти стрижки
  • зміна швидкості та напрямку
  • обертання коліс (360 °)
  • бортовий поворот
  • активація стабілізуючої лебідки
  • аварійне відключення всієї системи

Привідна система

Гідростатичний привід забезпечує плавну зміну швидкості, одночасно забезпечуючи оптимальну роботу двигуна. Чутливе регулювання швидкості і напрямку руху забезпечують точне управління косаркою, високу ефективність роботи і безпеку.

Танцюючий крок

Запатентована система ходу «Танцюючий крок» («step Dance») у поєднанні з постійним повним приводом на чотири колеса гарантують надзвичайну маневреність на будь-якій місцевості, відмінні здатності долати схили і дбайливе вплив на траву навіть на мокрій або м'якій поверхні.

Кермове керування

SPIDER ILD02 має функцію бортового повороту. Така система повороту дозволяє косарці обертатися на місці навколо своєї вертикальної осі, значно спрощуючи маневрування.

Легке транспортування

Для транспортування косарки SPIDER можна використовувати спеціальний автомобільний причіп з висувними в'їзними рампами і системою фіксації косарки на місці. А також її можна легко і швидко транспортувати безпосередньо всередині більшості вантажних мікроавтобусів.

Параметри

Привід

МОДЕЛЬ ДВИГУНА Двигун типу kawasaki FS691 V
ПОТУЖНІСТЬ 21 л.с./24 л.с., 15,4 кВт
ОБСЯГ 726 куб.
Запалювання електро
Паливний бак 16 л
Паливо неетилований бензин

Привідна система

Трансмісія гідростатична
Обсяг бака гидромасла 9 л
Швидкість 0 – 8 км/ч
ПОВОРОТ на 360° 4-я колесами
Шини 16 x 6.50"

Система різання

ШИРИНА СТРИЖКИ 123 см
висота СТРИЖКИ

9 – 14 см/7 – 12 см

МУФТА зчеплення електромагнітна

Продуктивність і споживання

Продуктивність до 7000 м2 / год
витрата палива 3,5 - 5,5 л / год
долається ухил 40° (55° з лебідкою)
габаритні розміри 164 × 143 × 92 см
Вага 387 кг

Я хочу протестувати SPIDER

Організуйте тест-драйв з одним з наших представників абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Замовте демо
Try Spider mower
Distributor

У нас є офіційні торгові представники SPIDER вже на 4 континентах.

Безкоштовна демоверсія

Load

Якщо ви хочете спробувати одну з косарок SPIDER slope, не соромтеся заповнити контактну форму і організувати тест-драйв безкоштовно!