Spider 3RIDER

Найбільша модель з лінійки Spider

Доступна для демонстрацій в Чехії, Словаччині та Австрії.
Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Довгоочікувана модель з низкою нововведень. Більш потужна косарка, але і більш екологічно чиста. Ця косарка вразить вас своєю унікальною платформою для косіння, яка не тільки ідеально копіює рельєф, але і пропонує два способи косіння трави. На додаток до точного мульчування, вона пропонує можливість різання і викиду трави, що дозволяє додатково испо1.льзовать трав'яний матеріал.

Неймовірна маневреність

3RIDER – це перша косарка з дистанційним управлінням і різними режимами руху, зручна і дуже ефективна на різних рельєфних місцевостях. Різні режими рульового управління дозволяють швидке обертання навколо вертикальної осі, не надаючи ніякого впливу на землю, плавне і безпечне обертання, а також режим швидкого руху підходить для несподівано мінливих ландшафтів.


Завдяки дизельному двигуну Kubota 24,8 к. с. з дуже низькою витратою палива, косарки 3RIDER забезпечують економічну роботу в порівнянні з іншими важкими машинами. Легкість машини і невеликі, високошвидкісні обертові ножі, не виробляють високого поршневого ефекту, роблять газонокосарку більш екологічно чистої навіть для тварин, що живуть на газоні.

Унікальний дизайн і платформа для косіння

3RIDER – це найбільша повністю професійна модель SPIDER, призначена для скошування великих плоских і похилих поверхонь.

Дизельний двигун Kubota потужністю 24,8 к. с. забезпечує необхідну потужність для якісного різання навіть в суворих умовах, одночасно знижуючи витрату палива і кількість викидів. У той же час, завдяки унікальній конструкції з легких і міцних матеріалів, зростає вірогідність її експлуатації і в областях, де не допускається використання важкої техніки, наприклад, різних захищених резервуарах і т. д., що пов'язано з можливістю ушкодження місцевості.

Унікальна запатентована платформа, що копіює рельєф, шириною 154 см і плаваючим шасі дозволяє ідеально копіювати ландшафт. Легко перемикається з режиму мульчування в режим скошування і різання за допомогою зміни ножів. Разом з тим, сім невеликих високошвидкісних ножів гарантують високу продуктивність і низьку витрату палива.

Застосування косарок Spider

Безпека перш за все

Ви навряд чи знайдете на ринку більш безпечну машину, ніж SPIDER. Завдяки дистанційному керуванню оператор знаходиться далеко від небезпечної робочої зони, не піддається впливу вібрацій, шуму або вихлопним газам газонокосарки. Крім того, правильно обраний центр ваги машини робить неможливим перекидання.

При розробці SPIDER 3RIDER ми також робили наголос на захист фауни, що мешкає на скошеній місцевості. З цієї причини косарка включає в себе набір ножів малого діаметра, які забезпечують значно менший поршневий ефект, ніж звичайні косарки, і в той же час завдяки своїй легкій структурі сприяють бережний обробці скошених угодинатков.

Технічна інформація

Двигун

Kubota D1105 - 24,8 л.с.

Розміри (Ш × Д × В)

285 х 200 х 195 см

Ширина косіння

154 см

Швидкість

0 - 8 км / ч

Висота зрізу

9 - 20 см

Вага

780 кг

Основна інформація

Характеристики

Двигун

SPIDER 3RIDER оснащена дизельним двигуном Kubota D1105. 3,8-циліндровий дизельний двигун з водяним охолодженням потужністю 24,8 к. с. забезпечує легку вагу і мінімальний рівень шуму.

Продуктивність 18,5 кВт (24,8 л.с.) / 3000 об / мин
Масляний бак 25 л
Кількість циліндрів 3
Обсяг 1123 см³
Spider 3RIDER

Унікальність

3RIDER відрізняється своєю унікальністю у багатьох відношеннях

    < li>Платформа, що копіює рельєф, являє собою унікальний кронштейн, встановлений з центру косарки, дозволяє адаптацію до рельєфу місцевості. < li > плаваюча платформа для скошування, що копіює рельєф, збільшує ефективність косіння.
  • Зміна режиму водіння (режим павука, режим автомобіля, режим нульового повороту).
  • Можливість переходу від мульчування до різання і викиду трави підвищує універсальність машини.
  • Легкість машини (використання конструкції з алюмінієвих сплавів і використання пасових приводів замість гідравлічної системи).

Привідна система

У порівнянні з попередніми моделями SPIDER, оснащеними 2 діапазонами швидкості і 1 режимом рульового управління, 3RIDER є першою косаркою з дистанційним управлінням, що пропонує більше режимів рульового управління. Таким чином ви можете вибрати найбільш підходящий режим для косіння.

Режим «павук» являє собою запатентовану конструкцію переміщення машини і дозволяє здійснювати всеспрямоване косіння без необхідності складного маневрування. Ми називаємо цей вид руху режимом павука, або «танцювальним кроком», і його можна описати як повний привід вперед і назад в поєднанні з необмеженим обертанням коліс на 360 °. На місцевості з швидко мінливим ухилом, де маневреність інших машин утруднена, SPIDER з його оригінальним танцювальним кроком абсолютно непереможний.

Режим «авто» - дозволяє колесам обертатися з різною швидкістю для плавного і безпечного повороту.

Режим «нульового повороту». При використанні режиму нульового повороту всі колеса повертаються на 45 °, що дозволяє машині обертатися навколо своєї осі, не порушуючи трав'яну поверхню.

Унікальна сервісна позиція

Косарки Spider відрізняються простотою установки машини в робоче положення, і косарка 3RIDER не виняток. Для заміни ножів або чищення косарки можна просто встановити платформу для косіння в її робоче положення.

Основна інформація

Привід

Двигун типу Kubota D1105
Продуктивність 24,8 л.с.
Робочий об'єм двигуна 1123 куб.
Запалювання електронний
Паливний бак 20 л
Паливо дизельне паливо

Привідна система

Механізм гідростатичний
Масляний бак 25 л
Швидкість 0 – 8 км / ч
Кермове керування 360°, 4 колеса
Шини 20 х 8,00-10

Система різання

Ширина різання 154 см
Висота різання 5-20 см
Зчеплення електромагнітний

Продуктивність і споживання

Продуктивність до 9500 м2 / година
Потребление топлива 3,5 л / година
Здатність подолання підйомів 35 °
Розміри 285 × 200 × 195 см
Вага 780 кг
Завантажити

Завантажити

Я хочу протестувати SPIDER

Організуйте тест-драйв з одним з наших представників абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Замовте демо
Try Spider mower
Distributor

У нас є офіційні торгові представники SPIDER вже на 4 континентах.

Безкоштовна демоверсія

Load

Якщо ви хочете спробувати одну з косарок SPIDER slope, не соромтеся заповнити контактну форму і організувати тест-драйв безкоштовно!