Spider 2SGS

РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ КОСІННЯ ПІД І НАВКОЛО СОНЯЧНИХ PV-ПАНЕЛЕЙ

SPIDER 2SGS - це косарка з дистанційним керуванням, спеціально розроблена для обслуговування територій навколо фотоелектричних (PV) панелей на сонячних електростанціях. SPIDER 2SGS - це адаптований SPIDER ILD02, оснащений модернізованими гідравлічними двигунами і більш низьким профілем, що робить його ідеальним для обслуговування ділянок під і навколо фотоелектричних панелей.

Продуктивність

1x = 15x = 1x

У SPIDER 2SGS така ж продуктивність, як і у SPIDER ILD02 - вона здатна замінити до 15 працівників з професійними мотокосами або одиницю великої важкої техніки, при значно нижчих експлуатаційних витратах.

через відсутність фізичного навантаження щоденна продуктивність набагато вище у порівнянні з ручним косарками, оскільки не робляться вимушені перерви в роботи.

Якість стрижки

Унікальна ріжучий пристрій забезпечує високоякісне мульчування, завдяки якій немає необхідності в зборі трави. Зрізана трава рівномірно розподіляється серед коренів і служить цінним джерелом поживних речовин для її подальшого росту.

SPIDER 2SGS оснащений ріжучим механізмом з чотирма ножами, який забезпечує ідеальну стрижку і ретельне мульчування. Ножі виготовлені зі спеціальних сплавів, які гарантують міцність і достатню гнучкість у разі удару об несподівану нерухому перешкоду.

На додаток до стандартних класичних ножів, ми також пропонуємо опціональні вигнуті ножі, які ви особливо оціните, якщо часто косите парки і сади.

Розроблена для косіння під сонячними PV-панелями

Сонячні фотоелектричні панелі складаються з безлічі сонячних фотоелектричних елементів, які з'єднані разом в послідовний ланцюг. Це означає, що, коли вихідна потужність однієї комірки значно зменшується, вихідна потужність для всього ланцюга знижується до рівня струму, що проходить через саму слабку клітинку. Тому невелика кількість затінення може значно знизити продуктивність всієї системи сонячних фотоелектричних панелей. Ось чому вкрай важливо стежити за травою навколо цих панелей. Втрата виробленої енергії означає втрату доходу для оператора сонячної електростанції, тому зміст цих територій не можна недооцінювати.

Застосування косарок Spider

Безпека перш за все

Ви навряд чи зможете знайти більш безпечну косарку на ринку. Пульт дистанційного керування дозволяє оператору перебувати подалі від робочої зони косарки, подалі від шуму і вібрацій. Додаткову безпеку забезпечує гідравлічна лебідка, яка утримує машину на дуже крутих схилах. SPIDER ILD02 працює безпечно в найважчих умовах.

Параметри

Двигун

Kawasaki FS691V - 21 л.с

Габаритні розміри

164 × 143 × 82,5 см

Ширина стрижки

123 см

Швидкість

0 - 8 км / ч

Висота стрижки

9 - 14 см / 7 - 12 см

Вага

387 кг

Основна інформація

Характеристики

Привід

Чотирициліндровий двигун Kawasaki забезпечує оптимальну продуктивність і максимальний термін окупності навіть в найскладніших умовах завдяки двоелементному повітряному фільтру і потужній мастильній системі.

Продуктивність 15,4 кВт (21 л.с.) / 3600 об / мин
Масляний бак 2.0 л
Кількість циліндрів 2
Обсяг 726 см³
Spider 2SGS

Дистанційне керування

Пульт дистанційного керування забезпечує комфорт, безпеку і точне управління. Дальність дії пульта дистанційного керування становить 100 м.

За допомогою пульта дистанційного керування ви можете легко керувати функціями:

  • запуск і зупинка двигуна
  • налаштування режиму швидкості (черепаха / кролик)
  • включення і виключення ножів
  • регулювання висоти стрижки
  • зміна швидкості та напрямку
  • обертання коліс (360 °)
  • бортовий поворот
  • активація стабілізуючої лебідки
  • аварійне відключення всієї системи

Система ходу

Гідростатичний привід забезпечує плавну зміну швидкості, одночасно забезпечуючи оптимальну роботу двигуна. Чутливе регулювання швидкості і напрямку руху забезпечують точне управління косаркою, високу ефективність роботи і безпеку.

Танцюючий крок

Запатентована система ходу «Танцюючий крок» («step Dance») у поєднанні з постійним повним приводом на чотири колеса гарантують надзвичайну маневреність на будь-якій місцевості, відмінні здатності долати схили і дбайливе вплив на траву навіть на мокрій або м'якій поверхні.

Кермове керування

SPIDER ILD02 має функцію бортового повороту. Така система повороту дозволяє косарці обертатися на місці навколо своєї вертикальної осі, значно спрощуючи маневрування.

Легке транспортування

Для транспортування косарки SPIDER можна використовувати спеціальний автомобільний причіп з висувними в'їзними рампами і системою фіксації косарки на місці. А також її можна легко і швидко транспортувати безпосередньо всередині більшості вантажних мікроавтобусів.

Snadná přeprava
Параметри

Привід

МОДЕЛЬ ДВИГУНА Kawasaki FS691V
ПОТУЖНІСТЬ 21 л.с. / 24 л.с., 15,4 кВт
ОБСЯГ 726 куб
Запалювання електронний
Паливний бак 16 л
Паливо неетилований бензин

Система ходу

ТРАНСМІСІЯ гідростатична
ОБСЯГ БАКА ГИДРОМАСЛА 9 л
Швидкість 0 – 8 км / ч
ПОВОРОТ 360°, 4 колеса
Шини 16 x 6.50-8

Система різання

ШИРИНА СТРИЖКИ 123 см
ВИСОТА СТРИЖКИ 9 – 14 см / 7 – 12 см
МУФТА ЗЧЕПЛЕННЯ механічна з гальмом

Продуктивність і споживання

Продуктивність до 7000 м2 / година
ВИТРАТА ПАЛИВА 3,5 - 5,5 л / година
ДОЛАЄТЬСЯ УХИЛ 41° (55° з лебідкою)
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ 164 × 143 × 82,5 см
Вага 387 кг
Завантажити

Завантажити

Я хочу протестувати SPIDER

Організуйте тест-драйв з одним з наших представників абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Замовте демо
Try Spider mower
Distributor

У нас є офіційні торгові представники SPIDER вже на 4 континентах.

Безкоштовна демоверсія

Load

Якщо ви хочете спробувати одну з косарок SPIDER slope, не соромтеся заповнити контактну форму і організувати тест-драйв безкоштовно!