Універсальне використання косарок Spider

Екстремальні схили

Косарка чудово впорається зі схилами, де людина ледь зможе пройти. Якщо ухил перевищує 40°, використання вбудованої стабілізуючої лебідки дозволяє без труднощів продовжувати рух до неймовірних 55°.

Дороги і шосе

Уздовж доріг і автомагістралей часто можна зустріти техніку SPIDER. Ці місця досить небезпечні, тому SPIDER є ідеальним рішенням. Косаркою можна управляти з безпечної відстані за допомогою пульта дистанційного керування.

Silnice a dálnice

Густа трава

Нерівна густа трава, а також необроблена трава не є проблемою для косарок SPIDER.

Vysoký porost

Залізничні коридори

Похилі ділянки з малим простором для маневрування вздовж залізниць – це ділянки, на яких SPIDER може швидко і надійно допомогти в обслуговуванні зелених зон.

Železniční koridory

Парки і сади

Швидкість, простота в експлуатації, якість різання, низький рівень шуму і ефективність є важливими аспектами при обслуговуванні парків і садів. Всі ці функції поєднує в собі косарка SPIDER.

Parky a zahrady

Сонячні електростанції

Косарка SPIDER 2SGS спеціально пристосована для різання під більшістю сонячних панелей, а також може замінити більшість моделей кущорізів.

Solární elektrárny

Військові території

Косарки Spider ідеально підходять для обслуговування місць з підвищеним ризиком, таких як військові територія.

Vojenské prostory

Спортивні майданчики та гірськолижні курорти

З-за невеликої ваги, колісного шасі, доступності роботи на схилах і маневреності, косарки SPIDER також використовуються для обслуговування лижних курортів та інших спортивних майданчиків.

Sportoviště

Загородження гребель, береги річки

мала вага і стабілізуюча лебідка дозволяють косіння на загородженнях гребель або на берегах річки з крутими схилами і м'яким грунтом.

Vodojemy, přehrady a hráze

Поля для гольфу

Завдяки високій частоті різання, SPIDER забезпечує чудову якість зрізу. Тому може служити ідеальним аксесуаром при обслуговуванні полів для гольфу.

Golfová hřiště

Відкрийте для себе переваги косарок SPIDER

Незалежно від вашого роду діяльності, будь то догляд за сімейним садом або професійне обслуговування великих площ, ви можете вибрати найкращу модель для власних потреб.

Порівняння моделей
Modely