Про продукцію spider

Компанія ТОВ «ДВОРЖАК», косарки для схилів, була заснована 1 липня 2004 року Любомиром Дворжаком, її нинішнім власником.

Запатентовані косарки з дистанційним управлінням SPIDER є основним продуктом компанія. Завдяки революційному дизайну нашого продукту ми займаємо особливу позицію на ринку комунальної техніки. Протягом першого року з моменту запуску серійного виробництва ми завоювали визнання і повагу як споживачів, так і фахівців з всій Європі, США і Японії. Протягом наступних 10 років ми розширили асортимент кількома новими машинами і збільшили мережу продажів майже в 50 країнах світу. Ми прагнемо створювати і виробляти нові продукти з високим дизайном і естетичними стандарт. Визнання клієнтів є нашою основною метою.

Історичні віхи

2013

2013

Свята Анна

Ми розширюємо нашу дистриб'юторську мережу більш ніж в 50 країнах. Ми закінчуємо виробництво в Святій Ганні (Чехія).

2014

2014

10 років на ринку

Новий завод офіційно відкритий. Компанія зростає більш ніж на 30 відсотків на рік за 3 останні роки.

2015

2015

Компанія «Водафон» 2015 року

Ми отримали нагороду «Водафон Компанія року» 2015.

2016

2016

Вироблено понад 400 машин

Вперше в історії ми виробили 400 косарок на рік. У нас з'явився новий дистриб'ютор для Великобританії і Канади.

2017

2017

Проект «Моу-на-Ліза»

Ми запустили всесвітню кампанію «Моу-на-Ліза», в якій беруть участь більше 90 мільйонів чоловік по всьому світу.

2018

2018

Відкрито новий SPIDER центр

Ми є першим центром продажів, ремонту та обслуговування продукції SPIDER у Всетині.

2019

2019

Косарка SPIDER XLINER

Ми випустили найменшу модель косарок SPIDER-SPIDER XLINER.

Виробничі інновації

Інновації у виробництві радіокерованих косарок здійснювалися з використанням коштів зі структурних фондів ЄС через Оперативну програму Підприємництва та Інновацій, що знаходиться у веденні Міністерства промисловості і торгівлі Чеської Республіки.

Підтримка НДДКР (науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи)

НДДКР нового типу косарок SPIDER зі значно поліпшеними технічними параметрами, екологічної та шумовий навантаженням, безпекою для оператора і навколишнього середовища є частиною проекту SPIDER E-MINI, спільно фінансується Європейським Союзом з Оперативної Програмі Підприємництва та Інновацій для подальшої конкурентоспроможності.

Патентний захист

Завдяки своєму високому інноваційному потенціалу компанія ТОВ "Дворжак", газонокосарки для схилів, отримала багато патентів в різних областях машинобудування. Навіть унікальна система приводу косарок SPIDER отримала патент в США, Японії, а Європейський патент був підтверджений в 16 країнах. Гідравлічна стабілізуюча лебідка була запатентована у Відомстві з охорони промислової власності в Чеській Республіці. Патенти частково фінансуються зі структурних фондів ЄС.

Saint Anna

Свята Анна

Новий виробничий комплекс розташований в самому серці Богемсько-Моравського нагір'я біля місця паломництва з цілющим джерелом під назвою Свята Анна (Св. Анна) біля села Полед. Будівля цінується за чуттєве поєднання елементів сучасної архітектури, навколишньої природи і природного єднання з природою. Контакти: Зв'яжіться з будь-яким з наших департаментів у разі виникнення питань та пропозиція.

Контакти