Переваги косарок Spider

Переваги косарок Spider

Продуктивність

Косарки-SPIDER забезпечують високу продуктивність, особливо в важкодоступній місцевості, де SPIDER ILD02 або SPIDER 2SGS можуть замінити до 15 кущорізів або 1 промислову косарку на тракторному управлінні. Запатентована приводна система дозволяє кожному руху бути продуктивним і виключає втрату часу, викликану поворотами, установкою Косарки на наступній лінії або косінням біля перешкод.

Дистанційне керування

Ергономічний пульт дистанційного керування забезпечує максимальну безпеку і комфорт при роботі на схилах або в будь-якій іншій небезпечній місцевості. Оператор може залишатися на безпечній відстані і не піддаватися ризику травмування.

Можливість роботи на схилах

Легка конструкція і унікальна система приводу дозволяють косарок SPIDER працювати на дуже крутих схилах з ухилом до 40 градусів. Вбудована гідравлічна лебідка збільшує підйомну здатність до 55 градусів.

Унікальна система рульового управління

Запатентована система рульового управління «танцювальний крок» в поєднанні з постійним 4 колісним приводом забезпечує фантастичну маневреність газонокосарки на будь-якій місцевості, відмінну здатність працювати на схилах і дбайливу обробку трави навіть на мокрому або м'якому ґрунті.

Якість різання

Косарки Spider оснащені майданчиками для мульчування. Трава ріжеться на дрібні годінатіци, удобрюють газон. Висока якість різання дозволяє використовувати газоноКосарки Spider в парках і садах, а також для інтенсивного скошування густої трави.

Безпека

Ви навряд чи зможете знайти більш безпечну косарку на ринку. Пульт дистанційного керування дозволяє оператору перебувати далі від робочої зони газонокосарки, від шуму і вібрацій. Безпека можна також додатково збільшити за допомогою гідравлічної стабілізуючої лебідки, що стабілізує машину на найкрутіших схилах. Косарки Spider безпечно працюють в найважчих умовах.

Універсальність

Косарки Spider є універсальним обладнанням. Їх можна використовувати для косіння дрібної і короткої парковій трави, а також для косіння нерівній густої трави - все в одній машині! Вони можуть працювати на рівних угодинатках або на найкрутіших схилах. Одна косарка SPIDER може замінити кілька спеціалізованих косарок.

Чеський продукт

Компанія «Дворжак», косарки для схилів, розробила, запатентувала і виробляє Косарки Spider, головний офіс якої знаходиться в р. Гавлічкув Брод.

Легке транспортування

Розроблений спеціальний причіп для перевезення косарок SPIDER. Він оснащений вбудованими рампами висунення і системою безпеки, що оберігає косарку від руху.

Экологичность

Повний привід і невелика вага косарок SPIDER дозволяє м'яко обробляти трав'яний покрив і усувати ерозію на схилах. Низька витрата палива призводить до низьких викидів в атмосферу. Крім того, Косарки Spider можна заправляти биоразлагаемыми рідинами, необхідними при обробці екологічно чутливих зон, таких як греблі, береги водосховища.

Відкрийте для себе переваги spider

Незалежно від вашого роду діяльності, будь то догляд за сімейним садом або професійне обслуговування великих площ, ви можете вибрати найкращу модель для власних потреб.

Порівняння моделей
Modely