SPIDER на гоночному треку в Дайтоні

19.8.2018

Spider мчить по схилах гоночного треку Дайтона на гоночних вихідних Coca-Cola Zero sugar Чотириста

SPIDER AT DAYTONA SPEEDWAY

Полед, Чеська Республіка (6 серпня 2018 р.), міжнародний гоночний трек Дайтона Інтернешнл, на якому проводиться найпрестижніша гонка в NASCAR Дайтона 500, використовує радіокеровану косарку Spider ILD02 на крутих схилах всесвітньо відомої гоночної траси в штаті Флорида.

Косарка SPIDER, створена компанією «Дворжак» в Чеській Республіці, дистриб'ютором якої є компанія «ТОВ Слоуп Кеа», що базується в Орландо, є лише одним з інструментів, які використовуються на треку протягом багатьох років для підтримки газону на крутих поворотах треку Daytona. Круті схили – одна з найбільших проблем для команди з технічного обслуговування, яка весь рік займається стрижкою і доглядом за газоном треку. Інші проблеми включають посуху, паразитизм і обмеження за кількістю використовуваної води для нормального зовнішнього вигляду газону.

Джейсон Гріффіт, керівник групи «Фасіліті Граундс», сказав:

«Spider ILD02 оснащена вбудованою лебідкою, яка дозволяє працювати на схилах до 60 градусів і на грунтовому якорі. Колега з моєї команди, Еморі Renfrew, виготовила спеціальну рамну насадку для трактора, яка діє як мобільний якір, що дозволяє машині пересуватися по схилах, коли оператор маневрує за допомогою пульта дистанційного керування.

«З чотирма мульчирующими лезами газонокосарка безумовно полегшує завдання на високих схилах, і трава набагато здоровіше, ніж раніше. Щоб трава виглядала свіжою, ми косимо траву в трьох різних напрямках; у новому напрямку кожен третій раз, двічі в одному і тому ж напрямку ніколи не косимо. Таким чином трава виглядає краще і при подальшому її зростанні. За чотири дні ми косимо всю поверхню».

Ендрю Гуртис, старший віце-президент з виробництва, також вражений тим, що:

«Косарка проявила себе чудово за останні 8 років, але ми багато працювали і її необхідно замінити».

Стівен Тьюс, менеджер з продажу в «Слоуп Кеа» в Орландо, вів переговори, в результаті яких нещодавно з'явилася нова косарка SPIDER 2. Він зазначив:

«Ми розуміємо, що є знаковим брендом Дайтона не тільки для «НАСКАР», але і для світового автоспорту в цілому, і ми знали, що відмінним маркетинговим інструментом була б асоціація з треком. Ми провели переговори з керівництвом Дайтона, в результаті чого на цифрових екранах навколо стадіону на вихідних Coca Cola Zero Sugar 400 в липні ми провели 14 хвилин. Ми представили наше Відео «Мау-на-Ліза», в якому косарка SPIDER вирізала гігантський портрет знаменитої картини Леонардо да Вінчі на схилі пагорба в Чеській Республіці. Всі вихідні пройшли з великим успіхом».