Універсальність в застосуванні косарок SPIDER

Круті схили

< span id="result_box" >на схилах, за якими люди ледь можуть ходити, SPIDER відчувають себе як вдома. Якщо ухил перевищує 40°, застосування вбудованої стабілізуючої лебідки дозволяє без труднощів продовжувати рух до неймовірних 55°.

Дороги та автомагістралі

Серед безлічі місць, де можна побачити SPIDER - території вздовж доріг і автомагістралей. Ці ділянки досить небезпечні, і тому SPIDER є ідеальним рішенням, так як ними можна керувати з безпечної відстані за допомогою пульта дистанційного керування.

Roads and highways

Густі зарості

Ні грубі густі зарості бур'яну, ні недоглянута трава не є проблемою для косарок SPIDER.

Heavy brush

Залізниця

Похилі ділянки з обмеженим для маневрування простором вздовж залізниць - це місця, де SPIDER може швидко і надійно допомогти обслужити зелені зони.

Railway corridors

Парки і сади

Швидкість, простота в експлуатації, якість стрижки, низький рівень шуму і ефективність є важливими властивостями для утримання парків і садів. Все це SPIDER безсумнівно забезпечує.
Parks and gardens

Сонячні електростанції

Косарка SPIDER 2SGS - спеціально приспособленна для стрижки під більшістю сонячних панелей і здатна замінити велику бригаду косарів з мотокосами.

Solar power stations

Військові території

Обслуговування місць з підвищеним ризиком, таких як військове об'єкти, ідеально підходить для косарок SPIDER.

Military spaces

Спортивні майданчики та гірськолижні курорти

Завдяки невеликій вазі, колісному шасі, здатності переміщатися по схилах і маневреності косарки SPIDER також використовуються для обслуговування лижних курортів і інших спортивних об'єктів і майданчиків.

Sports grounds and skiing resorts

Греблі, дамби, береги річок

Мала вага і стабілізуюча лебідка дозволяють обкошувати греблі, дамби і береги річок з крутими схилами і м'яким грунтом.

Dam walls, river banks

Поля для гольфу

Завдяки високій частоті різання косарка SPIDER досягає чудової якості стрижки, тому вона ідеально доповнювати комплект обладнання для обслуговування полів для гольфу.

Golf courses

Відкрийте для себе переваги косарок SPIDER

Незалежно від вашого роду діяльності, будь то догляд за сімейним садом або професійне обслуговування великих площ, ви можете вибрати найкращу модель для власних потреб.

Порівняння моделей
Models